Член ЛОР
8
Лет опыта
2
Верифицированные рекомендации
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
31
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
12616
Последний визит на сайт
сегодня
Послуги щодо покупки, продажу, здачі в оренду та пошуку квартир та інших об'єктів нерухомості.

Продажа земли (3)

  • 13 000 $
    1 625 $/сот

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    8 сот
    сегодня
    ПРОДАЖ земельної ділянки 8 сот. ПІД ЗАБУДОВУ! Підбірці – Винники. БЕЗ КОМІСІЇ! продаж ділянки у перспективному районі (Львівська ОТГ, с. Підбірці, вул.Тракт Глинянський). Ідеально під будівництво приватного будинку або як інвестиція в землю, що постійно зростає в ціні. Площа: 8 соток (0.0800 га). Призначення: Для будівництва житлового будинку. Форма: Рівна, прямокутна (20х40 м). Локація: Розташована між Винниками та Підбірцями, район Глинянського Тракту. Поруч: Будують ТЦ Road Park, Барком, «Клуб рослин», сервіс Elektra. Зручний виїзд на кільцеву дорогу та швидке сполучення зі Львовом. Ціна: 13000 $ БЕЗ КОМІСІЇ!
    Риелтор
    Член ЛОР
  • 112 500 $
    4 500 $/сот

    сельхозназначение
    25 сот
    сегодня
    Ділянка 25 сот. під комерцію — Кільцева дорога (Львів) Продається земельна ділянка ОСГ площею 0.2493 га у чудовій локації: Личаківський район м. Львова (між Винниками та с. Підбірці). Перша лінія від Кільцевої дороги — ідеальна видимість для бізнесу. Доїзд: Зручний під'їзд, асфальтована дорога майже до самої ділянки. Чудово підходить під АЗС, складські приміщення, логістичний центр, СТО або котеджну забудову. Локація: Територія Львівської ОТГ, Личаківський район. Кадастровий номер: 4623683800:07:000:0145 Ціна: 4500 $ / сот. Пропозиція від АН.
    Риелтор
    Член ЛОР
  • 20 520 $
    3 000 $/сот

    под застройку
    7 сот
    вчера
    Продаються дві земельні ділянки під забудову у м.Винники (Лисиничі). Ділянки правильної форми, поруч сусіди та всі комунікації. Ідеально для будівництва власного будинку. Ділянки знаходяться біля дороги по вул.Винниківська, поруч Львівський обласний госпіталь  імені Юрія Липи, ЖК Royal Hill, ЖК Auroom forest. Дуже перспективне місце. Ділянки можна викупити як  разом, так і окремо. Є відеоогляд. Площі ділянок: 0.0684 га 0.0680 га Кадастровий номер : 4623683800:07:000:1294 4623683800:07:000:1295 Ціна 3000 $ за сотку Пропозиція від агенції нерухомості
    Риелтор
    Член ЛОР
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.